تسیــــــــــــم

با 09124269310 تماس بگیرید

گواردیولا: هنوز به صعود باور دارم؛ در انتخاب ترکیب اشتباه کردم


در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی منچسترسیتی اذعان کرده تیمش نباید امیدش برای صعود در لیگ قهرمانان را از دست بدهد.

به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا پس از شکست ۳-۰ تیمش مقابل لیورپول در لیگ قهرمانان ضمن اعتراف به اینکه شاگردان کلوپ میزبان در نیمه اول تیم برتر میدان بودند عنوان کرده تیمش دست از تلاش برای صعود بر نخواهد داشت. 

گواردیولا به نقل از سایت یوفا گفته:

ما بازی را خوب شروع کردیم و تنها در ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در نیمه اول نتوانستیم خوب مقاومت کنیم. لیورپول در این برهه تیم برتر میدان بود و ما کنترل بازی را از دست دادیم. لیورپول با دو حمله توانست دو بار دروازه ما را باز کند و مشکلات از اینجا آغاز شد. گل اول روی اشتباه ما بثمر رسید و گل دوم هم با شوت تماشایی چمبرلین زده شد. در نیمه دوم بهتر کار کردیم اما نتوانستیم به گل خارج از خانه که حیاتی بود برسیم. نمی شود انکار کرد که کار برای صعود خیلی سخت شده اما تلاش خودمان را می کنیم. 

با بازی دادن به گوندوغان می خواستم میانه زمین را بهتر کنترل کنم. ضمن اینکه او توانایی گلزنی بالایی دارد اما با سه گل شکست خوردیم بنابراین فکر نمی کنم تصمیم درستی گرفته باشم. باید این شکست را قبول کنیم و به بازی های پیشرو فکر کنیم. ما باید در خانه مقابل یونایتد و لیورپول بازی کنیم. کسی به صعود ما باور ندارد اما ما باید تلاش خودمان را بکنیم. 

۲۰۳۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © 2019 تسیــــــــــــم