تسیــــــــــــم

با 09124269310 تماس بگیرید

باشگاه تراکتور سازی به بخش خصوصی واگذار می شود


در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )

وبسایت رسمی برنامه نود – فرمانده سپاه عاشورا گفت: باشگاه تراکتورسازی تبریز در پایان فصل به بخش خصوصی و قابل اعتماد واگذار می شود.

به گزارش وبسایت نود، سردار عابدین خرم در نشست خبری، با اشاره به اینکه با تدبیری که از فرماندهی کل سپاه دریافت کردیم،  به دنبال پروسه واگذاری تیم هستیم اظهار داشت: با تمام وجود علاقه داریم همواره تراکتور به عنوان یک تیم مردمی در اوج بوده و سیر صعودی داشته باشد. 

وی با اشاره به اینکه بعد از اتمام این فصل، تیم را به مجموعه‌های خصوصی قابل اطمینان واگذار می‌کنیم افزود:  تجربه تیم‌های پاس و صبا را در اختیار داریم ولی باید تراکتور در حد انتظارات مردم آذربایجان واگذار شده و رشد کند. 

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه باید متقاضیان صلاحیت دار، آورده و برنامه خود را ارائه کنند تا مراحل واگذاری آن طی شود تصریح کرد:  روال قانونی واگذاری آن در حال طی شدن است.  

وی ادامه داد: مقدمات واگذاری انجام شده که تاکنون هم متقاضیانی به صورت شفاهی داشته ولی افراد قابلیت داری نبودند، لذا باید افرادی باشند که فرصت و شخصیت تیم را احیا کنند. 

سردار خرّم در مورد ادعای فردی در مورد مالکیت تیم هم گفت: تاکنون سند و مدرکی ارائه نشده و این فرد اگر ادعایی دارد می‌تواند از مراجع قانونی دنبال کند لذا این ادعا مورد تایید ما نیست. 

20441

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © 2019 تسیــــــــــــم