تسیــــــــــــم

با 09124269310 تماس بگیرید

واکنش دست‌نشان به صحبت‌های اخیر کریمی


در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )

وبسایت رسمی برنامه نود – نادر دست‌نشان، سرمربی جدید تیم فوتبال سپیدرود رشت به اظهارات اخیر علی کریمی واکنش نشان داد.

به گزارش وب سایت نود، نادر دست‌نشان در حالی روز پنجشنبه به‌عنوان سرمربی جدید سپیدرود رشت معرفی شد که علی کریمی برای فصل آینده هم با این تیم قرارداد دارد. کریمی به مسئولان باشگاه گفته است که اگر طلب او و دستیارانش پرداخت نشود، تمرینات سپیدرود را برای فصل جدید لیگ برتر آغاز خواهد کرد و این در حالی است که مالک باشگاه، دست‌نشان را به‌عنوان سرمربی انتخاب کرده است.

نادر دست‌نشان در واکنش به اظهارات اخیر کریمی گفت: واقعیت این است که من تصور می‌کردم کارهای تسویه حساب باشگاه سپیدرود با کریمی انجام شده و جدایی این مربی قطعی است. کریمی فصل گذشته برای سپیدرود زحمات زیادی کشید و اگر برای فصل آینده هم با این باشگاه قرارداد دارد، می‌تواند در این زمینه اقدام کند. من هرگز به خودم اجازه نمی‌دهم که برای همکارم مشکلی ایجاد کنم.

وی در مورد اینکه با این شرایط چه تصمیمی خواهد گرفت، تأکید کرد: اگر کریمی همکاری‌اش را با باشگاه ادامه داد که دیگر مسئله‌ای باقی نمی‌ماند، اگر هم این همکاری به پایان رسید آن وقت می‌توانم در سپیدرود مربیگری کنم. از هواداران سپیدرود و کریمی عذرخواهی می‌کنم و بهتر است که در مورد قرارداد کریمی و تسویه حساب با کادر فنی سال گذشته، همه چیز به صورت رسمی مشخص شود.

 

2051

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © 2019 تسیــــــــــــم